Contact Impact personeel

Benieuwd naar hoe wij jou van dienst kunnen zijn? Vul onderstaand formulier in en we nemen contact met jou op. We zijn ook bereikbaar via de contactgegevens.

 

Selecteer hieronder voor welke vestiging je contact wilt opnemen:

Name(Vereist)
Name(Vereist)

Gegevens Elst

Nijverheidsweg 2A
6662 NG Elst (GLD)

Gegevens Hoorn

Corantijn 27E
1689 AN Zwaag

Bekijk onze vacatures

Vacatures

Achter de schermen

Maak kennis met de mensen die Impact Personeel vormgeven. Ons gepassioneerde team staat klaar om onze visie tot leven te brengen. Leer meer over de gezichten achter ons bedrijf.

 

Meer over ons
Locatie Elst
Locatie Hoorn
Edwin Jansen

Elst

Edwin Jansen

Eigenaar

edwin@impactpersoneel.nl

Margot Melis-Van Brandenburg

Elst

Margot Melis-Van Brandenburg

Kwaliteitsmanager

margot@impactpersoneel.nl

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

Wilco van Zomeren

Elst

Wilco van Zomeren

Controller

wilco@impactpersoneel.nl

Annelie Burgers

Elst

Annelie Burgers

Intercedent

annelie@impactpersoneel.nl

Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag

Remco Busser

Elst

Remco Busser

Administratief Medewerker

remco@impactpersoneel.nl

Kenneth Vink

Elst

Kenneth Vink

Administratief Medewerker

kenneth@impactpersoneel.nl

Babette de Bruijn

Elst

Babette de Bruijn

Interdecent

babette@impactpersoneel.nl

Miranda Adams-Van Dorland

Elst

Miranda Adams-Van Dorland

Recruiter

miranda@impactpersoneel.nl

Afwezig op maandag en dinsdag

Yori Martens

Elst

Yori Martens

Administratief Medewerker

yori@impactpersoneel.nl

Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

Jorrit Willemsen

Elst

Jorrit Willemsen

Accountmanager

jorrit@impactpersoneel.nl

Afwezig op woensdag

Robbin van Loo

Elst

Robbin van Loo

Planner

robbin@impactpersoneel.nl

Afwezig op vrijdag

Senna Fielt

Elst

Senna Fielt

Junior Recruiter

senna@impactpersoneel.nl

Justin Sewalt

Elst

Justin Sewalt

Recruiter

justin@impactpersoneel.nl

Jade van Antwerpen

Elst

Jade van Antwerpen

Planner

jade@impactpersoneel.nl