De organisatie

Wij zijn een transparante organisatie met korte communicatielijnen, gekenmerkt door ruimte voor persoonlijk contact en betrokkenheid bij kandidaten en opdrachtgevers. Onze recruiters en planners hebben ruime ervaring in het werkveld. Hierdoor kunnen we kandidaten juist inschatten en het vraagstuk van de opdrachtgever op waarde schatten. Zo werken wij aan duurzame relaties.

We hebben twee vestigingen: vanuit de vestiging Elst (Gelderland) bemiddelen we voor vacatures in diverse branches, vanuit de vestiging Hoorn bemiddelen we enkel voor vacatures binnen de gezondheidszorg.

4.9

Jeroen Zonneberg

Opdrachtgever

Een buitengewone dienstverlening en toewijding met uitstekend oog voor detail.

Je toekomst bespreken? Kom dan langs op een van onze kantoren! ☕ 👀

Achter de schermen

Maak kennis met de mensen die Impact Personeel vormgeven. Ons gepassioneerde team staat klaar om onze visie tot leven te brengen. Leer meer over de gezichten achter ons bedrijf.

 

Locatie Elst
Locatie Hoorn
Edwin Jansen

Elst

Edwin Jansen

Eigenaar

edwin@impactpersoneel.nl

Nick Stienstra

Elst

Nick Stienstra

Intercedent

nick@impactpersoneel.nl

Margot Melis-Van Brandenburg

Elst

Margot Melis-Van Brandenburg

Kwaliteitsmanager

margot@impactpersoneel.nl

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

Wilco van Zomeren

Elst

Wilco van Zomeren

Controller

wilco@impactpersoneel.nl

Annelie Burgers

Elst

Annelie Burgers

Recruiter

annelie@impactpersoneel.nl

Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag

Remco Busser

Elst

Remco Busser

Administratief Medewerker

remco@impactpersoneel.nl

Kenneth Vink

Elst

Kenneth Vink

Administratief Medewerker

kenneth@impactpersoneel.nl

Babette de Bruijn

Elst

Babette de Bruijn

Interdecent

babette@impactpersoneel.nl

Miranda Adams-Van Dorland

Elst

Miranda Adams-Van Dorland

Recruiter

miranda@impactpersoneel.nl

Afwezig op maandag en dinsdag

Yori Martens

Elst

Yori Martens

Administratief Medewerker

yori@impactpersoneel.nl

Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

Jorrit Willemsen

Elst

Jorrit Willemsen

Recruiter

jorrit@impactpersoneel.nl

Afwezig op woensdag

Robbin van Loo

Elst

Robbin van Loo

Planner

robbin@impactpersoneel.nl

Afwezig op vrijdag

Senna Fielt

Elst

Senna Fielt

Junior Recruiter

senna@impactpersoneel.nl

Justin Sewalt

Elst

Justin Sewalt

Recruiter

justin@impactpersoneel.nl

Jade van Antwerpen

Elst

Jade van Antwerpen

Junior Recruiter/Planner

jade@impactpersoneel.nl